2013-12-06 pramogų centre „Pas Radvilą“ įvyko 12-asis Kaišiadorių rajono Verslo vakaras. Vakaro organizatoriai - Kaišiadorių rajono savivaldybė ir Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras. Vakaro metu buvo apdovanoti naujas netradicines, originalias paslaugas pradėję teikti verslininkai, taip pat pažangūs verslo senbuviai.
    Verslo apdovanojimai įteikti 12-kai verslininkų:

Pramogos mažiausiems – 2013. MB „Roksima“, vaikų kambarys „Išdykėlis“. Vadovė Asta Driaučiūnienė.

Kaišiadorių everestas – 2013. UAB „Skudena“, laipiojimo uolomis salė „GRIMPI“. Vadovas Arvydas Lankas. Pramogų verslo vadovas Gytis Lankas.

Intelekto eksportas – 2013. Rimantas Petrauskas (individuali veikla), kuriantis programinę įrangą prekybai valiutomis. Tolimiausias klientas – Naujojoje Zelandijoje, Nelson mieste. Jaunojo verslininko paslaugos keliauja į daugiau nei  70 užsienio šalių, tarp kurių – Australija, Brazilija, Kanada, Egiptas, Indonezija, Japonija, JAV ir kt.

Geriausias klientų aptarnavimas – 2013. Kaišiadorių kredito unija. Vadovas Marius Griesius. KKU teikia finansines paslaugas. Gyventojų apklausos metu kredito unija sulaukė daugiausiai žmonių balsų.

Saldi pasaka – 2013. MB „Skruzdėliuko“ kepyklėlė. Vadovė  Kristina Nemunienė. Kalviuose veikianti bendrija gamina unikalius skruzdėlynus, iš kurių gali nulipdyti beveik viską...

Naujų darbo vietų kūrimas – 2013. UAB „Dinapolis“. Vadovas Mindaugas Motiejūnas. Įmonė ne tik įkūrė 14 naujų darbo vietų, bet ir įdiegė naują gamybos įrangą, pradėjo gaminti naujus gaminius.

Kaimo turizmo sodyba – 2013. Senosios Gegužinės ūkis. Etnografinė sodyba priklauso broliams Benjaminui ir Rolandui Bortkūnams. Šeima propaguoja etnografinės statybos tradicijas, sodyboje vyksta įvairūs renginiai, skirti tautinį identitetą atspindinčių sričių puoselėjimui ir propagavimui, profesionaliojo meno sklaidai.

Švarūs namai – 2013. Neringos Lazauskienės IĮ „Švari diena“. Savininkė Neringa Lazauskienė. Namų ir biurų valymo paslaugos jau spėjo susilaukti daug puikių atsiliepimų.

Pramogų parkas – 2013. UAB „BALTRIA“. Vadovas Darius John Grigaliūnas, Pramogų parko direktorė Svetlana Denisova. Visiems gerai pažįstama kavinė „Skardis“ siūlo eilę papildomų paslaugų, patrauklių svečiams, turistams: senovinių automobilių muziejus, mini-golfas, lauko šachmatai, kaimo muziejus.

Tolimiausias produktų eksportas – 2013. UAB „Gudobelė“. Vadovas Mečyslovas Jusevičius. Kitais metais dvidešimtmetį švęsianti viena iš 5 didžiausių Lietuvos duonos kepyklų gali didžiuotis savo natūraliais duonos traškučiais „Bon Chance“ (7 rūšių), kurie keliauja net į Tokijo miestą Japonijoje.

Metų vadovas – 2013. Petras Vėlyvis, UAB „Dovaina“. Vadovas Petras Vėlyvis. Įmonė, sukūrusi eilę sudėtingų metalo gaminių: duonos gaminių pjaustymo įrangą, pakabimo įrangą, gaminių paruošimo įrangą ir kt., kasmet įgyvendina inovacijų diegimo, modernizavimo projektus, o įmonės kolektyvas džiaugiasi savo vadovu, verslo savininku Petru Vėlyviu: darbuotojai turi galimybę nuolat tobulėti, o įmonės prekinį ženklą atpažįsta ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

Socialiai atsakinga įmonė – 2013. UAB „Žiežmarių mėsa“. Gen. direktorė Irina Leonova, direktorius Vadim Malyšev. Mėsos gaminių įmonė mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje įdarbino daugiausiai bedarbių, nesinaudodama subsidijomis iš valstybės.

Verslo vakaro metu buvo pagerbtas didžiausias rajono darbdavys – AB Kaišiadorių paukštynas. Bendrovės generaliniam direktoriui Mantui Rudaičiui įtektas prizas už už inovatyvų, socialiai atsakingą verslą ir Kaišiadorių rajono vardo garsinimą. 2013 m. įmonė respublikiniame konkurse "Inovacijų prizas 2013" nugalėjo "Inovatyvios įmonės" kategorijoje (iš viso 5 įmonės), taip pat jai įteiktas Lietuvos pramonininkų konfederacijos apdovanojimas "Sėkmingai dirbanti įmonė - 2013".

Dėkojame Verslo vakaro rėmėjams: pramogų ir konferencijų centrui „Pas Radvilą“, AB „Lytagra“, AB Kaišiadorių paukštynui, Lietuvos ūkininkų sąjungos Kaišiadorių skyriui, Gintaro Kanaševičiaus personalinei įmonei „Desė“, UAB „Savex“, UAB „Kepyklėlė“, Kaišiadorių kultūros ir meno centrui ir visiems kitiems prisidėjusiems.

Verslo vakarą vedė aktorius Giedrius Arbačiauskas. Meninę programą rengė Kaišiadorių kultūros ir meno centras (Irena Kazakevičienė, Margarita Rainienė, Lina Urbanavičienė su būriu vaikų). Muzikinį kūrinį atliko Algirdo Brazausko gimnazijos moksleiviai, pakvietę verslininkus į labdaros vakarą. Vėliau koncertavo muzikinė kapela „Geri vakarai“.
 

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro informacija
 

Eugenijaus Malakausko nuotraukos.
 

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/kaisiadorys
 

Griežtai draudžiama Kaišiadorietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kaišiadorietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kaišiadorietis.lt nuorodą.
Vardas: * 
El. paštas:  
Komentaras: * 
 
Rašyti
Portalo redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus info@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
Kraunama...
Populiariausios naujienos